İzmir / Türkiye
0 530 090 90 75
info@projetmarket.com

PRO ANTİ FE – DEMİR TOZU TEMİZLEYİCİ

PROJET MARKET

PRO ANTİ FE – DEMİR TOZU TEMİZLEYİCİ

KULLANIM ALANLARI

Uçuşan toz ve moleküler nesneler hayatımızın o kadar içinde ki çoğunu gözle görünmeyecek boyutları sebebiyle fark edemiyoruz. Bu görünmeyen tozlar aynı zamanda araçlarımızın jant ve boyası üzerine yapışarak vernik üzerinde kendilerine yer bulurlar. Özellikle korumasız yüzeylere daha iyi yapıştıklarından çıkmaları daha zordur. Demir tozlarını çözme ve yüzeyden çıkarma yeteneği ağırlıkta jant temizliğinde kullanılsa da polisaj öncesinde boyalı yüzey üzerinde kil ile birlikte çalışması da hayranlık uyandıracak düzeydedir. Böylelikle polisaj sırasında her zaman kirin yüzeyden sökemediği demir tozlarını ve metal parçacıklarını güvenle yüzeyden çıkarmış olursunuz.

UYGULAMA ŞEKLİ

  • Polisaj öncesi yıkamadan sonra ürünü boyalı tüm yüzeylere püskürterek 5 dakika kadar çalışmasına izin verin. Demir tozu gördüğünüz noktalarda mor renkte akmaya başlayan demir tozlarını fark edeceksiniz. Tazyikli su ile iyice duruların.

  • Jant temizliği için SICAK JANTLARDA uygulamayın. ANTİ FE ürününü soğuk janta uygulayınız. Jantınız iyice mor renge büründükten sonra durulayın.

1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Powered by